« Úvod | ZKOUŠKA »

zkouška 2

Ahoj

Tak zede se bude pokračovat.
23.03.2008 13:22:17 | Autor: Vojta | stálý odkaz

Komentáře

100 komentářů:
 • 23.03. 13:30, Vojta

  Ahoj tak po menší administraci už třo zase běží....

 • 25.03. 13:27, Ivča

  Ahoj všichni zdravím vás ze zasněženého Šumperka z malebného podhůří Jeseníků. Hele správče já vím, že toho máš hodně, ale slíbil si se za nama kouknout a na lyže. Ještě máš možnost za takových krásných podmínek:-) to napravit. A odpočinout si od práce. No ale i ostatní dlouho nenavštívili naši krásnou chatu. Tím pádem čekám, že někdo z vás sedne do auta a dorazí. Zrovna teď sedím v práci a koukam z okna jak venku krásně sněží. tak se mějte všichni krásně pa

 • 02.04. 18:05, kami-kadze

  Sumperk - melebne podhuri Jeseniku?! To snad nemyslis vazne! Jeste tak snad semeniste drog a alkoholovych dychanku, tomu bych uveril. Vzdyt v Sumpru byla jako v prvnim meste v republice nasazana pojizdna protidrogova laborator, nemylim-li se. Takze se nediv, ze se tam jezdit bojime!

 • 03.04. 07:42, Ivča

  No Kamilku za tu dobu se toho moc změnilo viš. Teď se pořád zvelebuje. No ale bojíš se jen ty. Vojta s Vojtíškem tam nedávno byly. Nejdřív mě vytáhly na závody, kde jsem se musela brodit po kolena v bahně (podotýkám, že moje bílé tenisky padly za vlast) a pak jsme všichni zablacení až po uši navštívily pizzerii na hlavní třídě. a jak se jim tam líbilo.

 • 03.04. 20:10, VoJťIŠeK

  Ahoj zdravím Vás.Těší mě aktivita některých návštěvníku kteří se chtějí zapojit do podoby a tvorby tady toho našeho blogu.a zasílají mě návrhy na ankety. tak jsem ji tam lupnul.Příští anketa bude kdo vymyslel dnes vloženou anketu.

 • 03.04. 20:12, VoJťIŠeK

  jojo ivanka má částečně pravdu až budu mít víc času vložím foto

 • 03.04. 21:03, Pecan

  To: Kami-kadze. Drogy jsou fajn jen je musíš často střídat abys nebyl zavislý:ů) a alkohol je tekuty psychiatr takze bych nevidel ani vjednom nějaký problém. Žiju si jako v pohádce když nechci nejdu do práce, venku se pasou ovce dělá si každá taky co chce. Tak sa majte přeji pěkný víkend. A s úsměvem.

 • 04.04. 07:36, Ivča

  Ahojte všichni... Ta anketa je dobrá chválím autora. konečně změna a nejsem tam já. Jinak přeji všem krásný víkend. Já se dneska chystám na svatební veletrh okouknout šaty atd.:-)

 • 04.04. 23:32, kamčatka

  Á, tak to v příští anketě asi budeme zkoumat, k čemu se chystá Ivanka v neděli v 16:30, když má na sobě bílé šaty s vlečkou a ve vlasech věneček :-) No a ten šumperský ušák, co tady píše o tekutým psychiatrovi, mně pořád nechce poslechnout v otázkách pravdy a pátrání po smyslu života a pořád se nevydává na náboženskou cestu spásy své duše. Takže za něj tady po večerech čtu rozjímavé texty Halíka. Při těch hlubokých meditacích jsem si položil otázku, zda katolická církev nazírá na úředně sezdaného a následně úředně rozvedeného člověka jako na svobodného nebo ženatého? Jde totiž o to, jestli Peťa po svém prozření může podstoupit kněžské svěcení nebo si bude muset počkat na zrušení celibátu. A že to není zas až tak nerealistický problém o tom svědčí fakt, že nechybělo málo, a náš správce se stal ministrantem!

 • 06.04. 20:19, Usak - Pecan

  Kami ty mužeš začít chodit zvonit po bytech a ukecávat lidi do víry jak to dělají Jehovisti, mám jedny takové sousedy a ty nedělají například o víkendech vůbec nic. Aji jídlo si musí navařit v pátek na celý víkend :o) Hele pele dost s vírou. Už ani ten Tibet k mnichům neklapl to má teď pod palcem Chajna food. Je to tlukot srdce, je to poklad v ruce, je to jak třpyt jako sluneční svit,úžasná měsíční zář, je to jak boží tvář, je to skrytá slíla, je to zlátá žíla. Touha je zázrak takže přej si co chceš probouzej sílu sní už neklopýtneš. Jinak novinka dal jsem se na život poustevníka. Už to zvládám 2 týdny. Jinak zítra opět do práce. Tak sa majte.

 • 14.04. 20:22, Markéta

  jak tak koukám, tak právě probíhající anketa asi nejvíc zaujala - má zatím největší počet hlasujících:-))) která chytrá hlavička ji asi vymyslela??? a co Ivčo svatební veletrh - šaty už jsou vybraný a už se čeká jen na přesné datum a nebo to už je taky stanoveno???

 • 14.04. 22:18, Pecan - usak mazany

  Hel decka ahhoj, segfra rikala ze kdyz sem napisi ja tak pak uz nikdo nepise Takze koncim tenhle diskztar aji komentar majte sa baj baj seee ju later. My ICQ 443-467-549 PS" 14 dni byla dlha doba uz zas vtem litam.

 • 14.04. 22:29, Pecan - usak mazany

  http://videoklipy.loveme.cz/ cz-sk/sagvan-tofi-davej-ber/

 • 16.04. 06:08, Ivča

  ahojte No Markétko svatební veletrh nic moc, čekala jsem to větší, měli tam jen pár šatu a jinak nic moc kromě dortů ty tam měli teda překrásné. vzala jsem si vizitky a adresy na www stranky a ani ne po pul hodině jsme s kamarádkou vypadli. ještě jsme stačili vyplnit asi kolem 10 lístků každá do soutěže, ale stejně jsme nic nevyhráli.no to spíš ty řekni na kdy to s Peťulou plánujete. tak se mějte všichni pěkně

 • 16.04. 13:07, Markéta

  Kamčo,všechno nejlepší k narozeninám

 • 17.04. 18:42, vojťas

  Ahoj, dlouho jsem nevkládal žádné foto a ani jsme nepsal, nějak nestíhám, tak aspoň vkládám pár fotek ze stavby, aby jste mi věřili že se neflákám. A mám pro vás bojovku, chtěl bych vás poprosit, aby jsme si ji společně zahráli.Potřebuji vymyslet logo (grafický návh) pro naši firmu, název je AUTO MV a činnost znáte. Představa je taková, aby bylo srozumitelné, jednoduché a moderní a nemusí souviset s naší činností. Za všechny Oslaváky přeji Kamčovi dotatečně k narozeninám vše nej nej a Marcelce a Markovi předčasně k svátku. PS: Víto to, že Kamča končí s fyzikou a dává se na dráhu kopáče./kupuje si bagr/

 • 17.04. 18:46, vojťas

  oprava: AUTO MV navrhy příjmám na email vecerovi.os@seznam.cz cena pro vítěze je zatím neznámá.

 • 17.04. 18:48, vojťas

  oprava 2: firma se jmenuje AUTO M plus V ,ale se znamínkem bohužel zde nejde napsat

 • 18.04. 06:44, Martin

  Joo tak takové tvůrčí návrhy mám rád tak to si s nějákým logíčkem pohraju :) Jinak se s ivčou připojujeme k přání všem oslavencům :)))

 • 18.04. 23:49, Káma

  Peťo, vrať se sem! Vždyť bez Tebe nám tady bude samotným smutno. Jinak děkuju za přáním k narozeninám, obzvlášť když vím, že je to přání zcela nezjišťné, neboť já na narozeniny všech ostatních již 33 let úspěšně zapomínám. Stále si připadám mladě, jen mě trochu znervózňuje, že když bylo mé tetě tolik co mně teď, její syn Vojtík už si šel pro občanku, nepletu-li se. Kdybych se já blbec vykašlal na tu učebnicu fyziky o trochu dřív, mohl jsem už dneska pro Emušku vybírat učňák nebo střední školu.

 • 20.04. 20:30, vojta

  ahoj vkládám pár fotek z dnešního návratu projížďky na kole vojtíšek dojel sám až k řihákům a nezapoměl na žádnou kalužinu po cestě takže byl jak vix. a co péťa poustevník nechce se zapojit do grafické soutěže? vítěz grafické soutěže může u nás týden pracovat zadarmo stravu.a pobyt v chatě vedle ovcí (máme malé jehně).a k tomu všemu ještě firemní tričko. tak kdo se ještě chytá ať v tom martin není sám, co kamčo,péťo...? a co praha tam je zimní spánek?

 • 20.04. 20:42, vojta

  ještě jsme vložíl pár fotek z offrou maratonu ve šternberku kde se moc a moc líbilo ivance.a pak nás celé záblácené vlákala do luxusní pizzerie v šumperku. :-)

 • 21.04. 08:11, Pecan

  Ahoj, no kooonecne se tu to trosku dalo do pohybu ty komentare i fotky. Ja ted udelal nejvetsi akci vesnice kdyz jsem v patek odstartoval z kopce naproti baraku a letal si nad vesnici pres pul hodky cela vesnice se mela ocem o vikendu bavit. No ale zatim jsem nezazil nic lepsiho jak letani s motorem na padaku vau vau tomu se nevyrovna ani motorka ani jine veci. Super super super. Logo by me bavilo vymyslet, ale bohuzel jsem ted vjednom kole v praci od 6.15 - 19.30 to vite chci si to odpracovat co nejdrive a pak uz mit klid a uzivat si duchodu. Tak zatim paaacek shledacek

 • 23.04. 09:18, Ivča

  Všechno nejlepší všem Vojtíkům k dnešnímu svátku.

 • 23.04. 13:12, Marcela

  Aha, aha, hlásí se vám Praha. Připojujeme se s přáním všeho NEJLEPŠÍHO pro všechny Vojtíky!!! Ať žijou!!! Hip, hip, hurá!!! Fotky jsou moc krásný. Jen mám jeden dotaz. Na té čtyřkolce je Vojtík nebo Petr od Markétky? Nebo snad Markétka? Prostě to nějak nemůžu poznat. Pa

 • 23.04. 13:49, Markéta

  Teda teto tys nepoznala Karolínku?!:-))) A ještě tobě opožděně a Markovi předčasně všechno nejlepší k svátečkům.

 • 24.04. 13:40, Marcela

  Děkujeme za přání, Marky. A co prosím tě ta Karolínka blbla?!? Proč nejezdí po asfaltu!!!

 • 24.04. 14:45, Markéta

  bahení lázně jsou dobrý na pleť:-))) Co je u vás nového? Kdy se zase chystáte na návštěvu Vysočiny?Petr už dokonce odsouhlasil (podotýkám předběžně-ještě je musíte schválit vy) datum, kdy bysme vás navštívili v Praze,co takhle 9.nebo10.května?

 • 25.04. 07:51, Ivča

  dneska ještě přidávám jednu gratulaci k svázku. Všechno nejlepší Marku. Ať ti vše vychází tak jak si budeš přát. Hele a kdy se budete chystat Marky za nama do hor? nebo pražáci nadýchat se čerstvého vzduchu. tak se mějte

 • 25.04. 18:23, Markéta

  Ivuliku, já bych ráda přijela, ale v horách máte ještě pořád zimu a já už se nemůžu dočkat tepla, tak až vám tam sleze sníh a bude minimálně 20 stupňů, tak dej vědět a nějak to naplánujem:-)))a nebo už tam snad máte taky jaro???:-)))

 • 28.04. 07:29, Ivča

  Markétko jaro už je v šumperku ale na Pradědu je ještě sníh a tento tyden už zavírají sjezdovky. takže se snad dočkame tepla i na chatě. jinak je už krásně. tak až bude teplučko víc tak ti pisnu a určítě se musíte ukázat. všichni jste moc srdečně zváni kdykoliv.

 • 03.05. 13:49, Marcela

  Ahoj! Marky, moc moc moc se na vás těšíme. Datum je výborný. Budeme teď v Praze až do 24. 5., takže u nás můžete zůstat klidně 14 dní!!! Ty už cestu znáš, že jo? Ale kdyžtak si ještě zavoláme a řekneme si podrobnosti. Každopádně jste nám už teď udělali velkou radost. MMM

 • 06.05. 13:26, Martin

  Nazdarek správče, hele už ti dělám na tom logu jen teď něják časově nestíhám takže to bude těď mít trošku skluz. Ale myslím, že do týdne budeš mít první návrhy.

 • 11.05. 23:01, vojtišek

  ahoj všem, tuto sobotu jsem navštívil vinařskou vesničku Bořetice cca 30 km za Brnem.A dostal jsem nápad tam vyvést zbytek rodiny.a uspořádat takový menší výlet za vínem. doprava by byla vlakem aby jsme mohli všichni degustovat vynikající moravská vína. byl bych velice rád aby jsme se sešli v co největším počtu.proto navrhuji termín 5.7.2008 odjezd z velkého meziříčí v 7:50 příjezd do Bořetic v 11:27 odjezd z Bořetic v 16:41 příjezd do V.M. v 19:20. budeme mít cca 4 hod na procházku a ochutnávku vín. ochutnávka vzorků ve vlaku :-) tento termín je pouze návrh takže rád přivítám vaše připomínky aby jsme společně vybrali termín který bude vyhovovat všem. takže pište a diskutujte o termínu ať se zase všichni sejdeme. spojení není problém časy jsou zhruba ve všechny dny stejné. doufám že zde společně vybereme termín který bude vyhovovat všem pražákům , šumperákům-uničovákům a postřelmůvečkáčům , třebíčákům, velkomeziříčákům, studničákům, samozřejmě nám oslavákům, a co švícaři? a pokud jsem na někoho zapomněl tak se omlouvám ale samozřejmě je vítán. www.boretice.cz www.modrehory.cz ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 • 11.05. 23:29, vojtišek

  joo a přikládám pár fotek z bořetické soboty.

 • 13.05. 19:37, pecan

  Good Idea stím vínkem, my jezdíme do Rakvic a Čejkovic dodavkou pro víno do hospůdky teď čeká jízda mě a Bořetice jsou kousek, takže bych to mohl plánovat natoho 5.7. ale asi tam pojedem už dříve, no uvidíme uvidíme. Jinak na některé lidi platí pouze krompáč, pokud budete potřebovat vymahatelé dluhů tak se ozvěte. Kamčo už dlouho nebyla pletka s policii, včera jsem volal ve 22 hod 158 at mi poradi co budu mít zato a zato a poldici mě přemlouvali ať to nedělám no nakonec to proběhlo celkem vklidu jen celé patro v paneláku bylo na chodbě. Ale peníze dnes už mám ještě 4 tisíce a je vyrovnáno. Tak sa majte. see you letter.

 • 13.05. 21:15, Marcela

  No tak tomu říkám slovo do pranice!!! Je to bezvadnej nápad. Marek říkal, že už jde vyplachovat pet flašky?:-) Abychom pak ve vlaku nejeli na sucho. Takže moc rádi pojedeme, ale máme problém s tím termínem. V červenci můžeme jen víkend 19. 7. Jinak máme bohužel plno. Ale srpen máme zatím celý volný. Je nám jasný, že to s těma termínama bude složitý, takže když se to bude všem hodit, když nebudeme moct my, tak se připojíme až na další kolo. Sice bychom to oplakali (zvlášť když jsme dnes viděli ty fotky), ale snad to výjde. MMM

 • 14.05. 16:54, Jan Kámos Sedlácký

  Nazdar ušáci, dlouho jsem tu nebyl a tak tady na mě vyskočila pěkná řada zpráv! Peťa a policajti, o tom by se dal sepsat román delší než Jiráskův F.L.Věk. A rozhodně by to bylo čtivější. Jen by pak asi Peťana nadosmrti zavřeli za pohrdání státním orgánem. Taky mám jednoho darebáka, kterej mi dluží asi čtyři stovky, ale Peťu si na vymáhání rozhodně nepozvu, to bych sice ty čtyři stovky nepochybně získal, ale s tím pravděpodobně i dva roky prázdnin v kriminále :-) Kámos

 • 19.05. 15:51, jééé to jsme jááá

  ahoj takže upřesňuji informace ohledně výletu navrhuji nový termín 19.7.2008 tato informace je pro ty co jsem chodí pouze číst a aktivně se nezapojují: AKCE JE PRO VŠECHNY OD 0-120LET

 • 19.05. 19:25, Markéta

  díky brácho;-)))

 • 19.05. 22:26, Marcela

  Milá Markétko, přejeme ti všechno NEJLEPŠÍ k tvým dnešním krásným narozeninám!!! Hodně zdraví, štěstí, spokojnosti, pohody a radosti!!! MMM teta Miladka a strejda Pepa

 • 25.05. 09:10, JÁ

  komu se hodí termín 19.7.2008

 • 28.05. 13:57, Ivča

  No vidím, že se nikdo do akce hurrááá nezapojuje. dívala jsem se na stránky vesničky a vypadá to tam moc krásně prostě správče máš boží nápady. jen doufám, že to spní svůj účel a sejdeme se tam v hojném počtu tak jak tomu bývalo kdysy zvykem:-) Marek má dobrej nápad s těma pet lahvema. Já už jsem taky začala pár schraňovat:-) No mě osobně termín 19.7. zcela vyhovuje už jsem si to zapsala do kalendáře s velkým vykřičníkem. myslím, že s tímto termínem je šumperk spokojen a přislibuje účast. tak se mějte všichni prima

 • 28.05. 20:08, Huráááá

  huuuurrrrrááááááááááááááááááááá Ivanko děkuju ani jsem nedoufal že se někdo ozve díííkky už se snad připojí i ostatní

 • 28.05. 20:12, Huráááá

  jo a počkej ivčo jak jako samam za sebe?máš v tom doufamzapočítanýho i martina? tak už nás je 82děti počítám že nás bude asi tak 20 děti aspoń teda doufám

 • 28.05. 20:14, Huráááá

  před děti má být plus (8 plus 2 děti , 20 plus děti) nezobrazují se zde znamínka

 • 29.05. 11:04, sestřička Markéta

  Všechny moooc zdravím a děkuji do Třebíče za přání:-) Protože mi bylo vlastním bratrem řečeno, že jsem ho zklamala, že jsem se oficiálně nenahlásila s Petrem a Karol na rodinný výlet to Bořetic tak to musím napravit a TÍMTO SE ZÁVAZNĚ PŘIHLAŠUJEME.Počet účastníků zájezdu se tedy zvyšuje na 21 s PP(myšleno s plnou penzí samozřejmě) Podpis rodičů už snad dokládat nemusíme:-))) Posílám pusinky papapa

 • 29.05. 16:25, Markéta

  má být 2plus1.Už by málem vznikla zase nějaká fáma:-)

 • 06.06. 00:37, Křemílek Kamílek

  No jo, na blbosti, jakými jsou například lihoviny a jejich konzumace, na to vás užije. Až příště vymyslíte něco pořádnýho, tak se třeba taky přidáme. Co takhle exkurze do Zonky? To by byla bomba, panečku! Kopli bysme do sebe tři škopky točený zonky na ex, bubliny by nám lezly i z uší (a oči z ďůlků), to by byl šrumec!

 • 21.06. 22:05, Pecan

  Ahojky, já bych se také raděj přikláněl kté návštěvě Zonky. Bať mě ten alkohol nedělá nějak dobře, včera vnoci no spíš dnes nad ránem mě zavezl známej já vystopil s krýglem v ruce a vdruhe 3 lahváče a šel vesnici měl nasobě masku protože sme slavily 40 let kolegovi v praci no naštěstí ještě sousedi dělali barbecue tak sem tam stavěl napustily sme bazén hasičskýma hadicema z hydrantu a ejhle studené jak ..... a všichni tam najendou zkočili no ale střízliv sem byl až odpoledne v 1 p.m. No ale teho 19.7. mohu umě jen 1 pes ale toho nechám kamáradce takže jen 1 0. Teda snad no je to zadlouho, to se ještě může hodně změnit, Ikdyž si nějak moc zvykam na samotu. je to bájo jen ten život letí jako bláznivý. paaaaaaaa

 • 02.07. 10:01, Ivča

  Ahojte všichni. tak uz jenom 16 dní a bude akce hurá. Už se moc těším až se všichni potkáme tak jako za starých dobrých časů, když se v Oslavě rožnilo prasátko. Jinak se budeme s Martinkem stěhovat do nového bytečku tak mám radost a docela se i těším na přestavbu a zařizování. tak se mějte všichni pohodově a za chvilku čus. jo Vojtíku vybral sis nějaké to logo? doufám, že jsme s Martinem prošli do užšího kola a že naše společně vytvořené logo bude zdobit vaši firmu.

 • 25.07. 21:04, Pecan

  Tak jsem za posledni tyden zestarl snad o nejmin 5-10 let ale rozum snad nechytim nikdy no ale jsem natom zas tak ze se ome bavi ted uplne ale uplne cela vesnice. No zivot neni pericko ale nejak to uz tady dotlucem.

 • 26.07. 13:43, já

  a co se ti Peti přihodilo?

 • 15.08. 13:39, Ivuša

  Všechny zdravím. přeji Hance všechno nejlepší k svátku. hodně štěstí a pohodičky. mějte se všichni hezky a pěknej víkend

 • 28.08. 20:48, Petan

  Kolem nas voda a vzduch ohen, zeme a Buh je zrejme zena Svet, svetlo a stin tvuj horici klin v nem zizen uhasena Vickrat te neuvidim Skok do vzduchoprazdna Nic vic jenom bude min O jednoho blazna V mori belostnych cich nas prvotni hrich jak lodka prevrzena Je jedno co vis tim spis s kym spis Cena je stanovena Vickrat te neuvidim Skok do vzduchoprazdna Nic vic, jenom bude min O jednoho blazna Ztraceny breh, kralovstvi za pribeh co sel by vzit zpatky Jen par holych vet je cely nas svet tak krehky a vratky V tuhle chvili nic mezi nama Je to jak skok do neznama Jen jediny vim: Vickrat te neuvidim Priteli postuj a slys Jak zrejme uz vis Buh je zena A taky laska, voda a krev A d dur a f Dve srdce obnazena Decka tak koukam ze tu pise jen segra a ja :o( uz sem nasel smysl zivota vau vau. Brzo se dozvite. Hold rodina je rodina mam novou lasku koupil sme si new car. Ale to co bude dal je zatim tajemstvim. jen chodim ted porad vysmatej protoze je to moc krasnyyyyyy.... Možnosti fav Přidat k oblíbeným

 • 29.08. 08:47, Markéta

  ???

 • 31.08. 12:55, vojta

  tak nás péťo nenapínej a napiš co se děje?jsme mooooc zvědaví. a jaký máš auto?

 • 03.09. 21:27, Petan

  Decka tak new car je Ford Mondeo r.v. 99, ale dnes sem se od hooodne lidi dozvedel ze pry sem mel na Golfa napsat dozadu timto autem uz nejezdi Petr J. protoze je to hoodne o pruser. Prodal sem jej 21 letymu klukovi. Jinak teta hlasim o pomoc prebyram vybyram a sem v pasti. Dam losovani : 1. 20 let - znameni Stir nadherna holka z prace 2. 23 let - Ryba silene slusna akorat Olomoucacka a vesnice ji netahne 3. 34 let znam. pana 6 let dcerka super holka jen je to moc divocina a vseci me odtoho odrazuji 4. 26 let znam Rak 5 let dcerka kuli te sem se rozvedl ale vubec nevi co chce kazdy tyden jinak 5. 30 let - Byk akorat vojanda se vsim vsudy adrenalin na kazdem rohu a navi afganistan na misy 0,5roku Tak ztechto uz se musi neco vybrat jinak me tady slahne. majte sa

 • 04.09. 07:09, Ivča

  jako brašule co tady píšeš za nesmysly!!!!!!!!! na tohle nikdo není zvědavej. A jak si tam psal, že si se rozvedl kvůli nějaké krávě tak to si mě fakt nasral. jak to můžeš vůbec říct. Martinka byla a je super holka se vším všudy a teď jsem ráda, že je od tebe, protože ty to nemáš v hlavě srovnané. se chováš jak patnáctiletej puboš. ona si zaslouží lepšího chlapa než si ty. nevím na co si hraješ. nehorázně si mě vytočil už ti to musel někdo říct. klidně buď na mě naštvanej ale já to tak cítím a nechápu proč si takovej. přeji ti jen to nej a ty to víš, ale nepiš takové blbosti. najdi si slušnou holku a buď konečně šťastnej. mám tě ráda. ale nevytáčej mě takovýma řečima.

 • 07.09. 22:30, Markéta

  Péťo a myslíš, že tyhle všechny holky o tebe tolik stojí? Píšeš to tady totiž, jako když by jen čekaly na tvoje zavolání.Nechci ti brát iluze ale spadni zase na zem. Až si konečně vybereš tu správnou-věk i rozum už bys na to mohl mít, tak dej vědět. Tfuj tfuj, držíme palce:-) Ivuli, co byteček jak budujete a nebo už dokonce bydlíte?

 • 08.09. 08:43, Ivča

  Ahoj Markétko, děkuji za optání. No co ti mám povídat. teď byt vypadá jako po výbuchu granátem. všude po zemi suť ze zdi, prach, dráty trčí ze zdi. pošlu ti fotky. teď o víkendu jsme rozbourali jadro a zeď. Martinek si hodně mákl a já jsem se vytratila na kafíčko:-) a v neděli jsme vytrhali elektriku ze zdi. no snad do vánoc (chceme) budeme bydlet. obklady mame vybrane i kuchyň jsme zadali do studia na návrh tak to teď po tom vybourání snad půjde ráz na ráz. teda mě tím martinek utěšuje:-) uz se těším až budeme malovat a budeme to mít podle sebe. a co je jinak u vás nového? nepřibývají žádně fotečky. a co Kamčo ty? jak ses měl v Japonsku nebo kde si to byl? tak se mějte všichni pěkně papapa

 • 09.09. 20:53, Petan

  Decka opravuji svou zpravu, vse sem zredukoval chtel sem na 0, ale nakonec to nevyslo tak uz zas nejsem sam. Text byl z jedne pisne od Chinaski http://www.videoklipy-zdarma.net/v/chinaski/vakuum/ no mozna by se spis hodila http://www.videoklipy-zdarma.net/v/petr-kolar/vyznani/ takze abyste si nemysleli ze byla nejaka krize. Ted o vikendu mae unas Hody super akce burcak jinak sem byl dnes litat. a zitra mam dovcu a jdu delat segre do panelaku nastesti mam tricko s napisem POLICIE tak snad to probehne vklidu nemam totiz rad panelakove lidi co nadavaji kdyz vozis sute ve vytahu. pritom je to super adrenalin pretizit vytah tak paaa a polepsete se ja uz to nezvladnu:o)

 • 14.09. 13:02, vojta

  ahoj omlouvám se ,ale nějak nestíhám vkládat fotky a pečovat o naši rodinou komunikaci.Doufám že až se ochladí budu vzornější. JÓJO ivanko souhlasím s tvím komentářem k bratrovím avantýrám, ale jak je vidět nic si z toho nedělá. Ale třeba na to příde sám , ale aby nebylo pozdě. Co se děje ve švýcarsku? kamílius už dlouho nepsal..... tak zatím pa

 • 15.09. 19:17, Petan

  Baf, Ha uz se ochladilo a to pekne ........ tak brou dobrou

 • 15.09. 19:20, Petan

  Jo jeste do Svycar. Nove na Nove porad strasi s cernou dirou co vznikne pod Geneve tak aby nam pak Kami nezmizel? Tak nic uz nic nepisi at zteho neni pruser po vikendu jich zas mam do alejuja. Hold jezdit do Sumperka je vzdy o pruuuuuuuser jak mraky.

 • 18.09. 20:54, Hanka

  Ahoooooj, mooooooooooooooooooc gratulujeme do Šumperku! Máme ooooooooooooobrovskou radost!!!! HURÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 19.09. 06:18, Martin

  A my moooooooooc děkujeme do Oslavy a Medříče :)))))))

 • 19.09. 15:22, Markéta

  Kamčo vrať se zpátky do Švýcar - ty si odjedeš do Čech na pár dní zakšeftovat s "novým bourákem" a už si tam bez tebe neví rady a musí vypínat urychlovač či co.Tak je tam pořádně proškol :-) Taky ať koukám jak koukám, žádná oficiální zprávat tady ještě nění - tak je to pravda či není to pravda ;-))))) - adresáta si to musí nají samo:-)

 • 20.09. 12:04, Martin a Ivanka a ......???

  Tak mi tedy oficialně potvrzujeme, že to pravda je a že čekáme třetího člena :)))

 • 20.09. 22:12, jé já

  ahoj ochladilo tak jsem provedl menší administraci. tak hopsanda z hradu dohopsala :-)

 • 21.09. 15:23, Markéta

  Ta administrace byla opravdu jen menší,co takhle nějaké foto, Oline:-))) a pozdravuj Kopřivu:-))) Pro Martina a Ivanku: to jsme všichni rádi, že ten třetí člen nebude čtyřnohý a chlupatý, jak už tady bylo jednou probíráno, ale že to bude holka jako cumel:-)))

 • 22.09. 06:15, Martin

  Žádná holka to nebude bude to kluk jak buk u nás v rodině holky neumíme :)))

 • 22.09. 12:36, Markéta

  Ale ale, takovejch už tady bylo co holky neumí a pak valili na porodním sále oči, tak bacha na to:-))) A jak si užíváš roli nastávajícího tatínka-doufám, že Ivču řádně rozmazluješ!

 • 22.09. 13:56, Martin

  JJ uzivam si to mooooooooooooc a myslim ze Ivulka taky a snazim se ji rozmazlovat ale ja ji rozmazloval uz predtim :)) A jeste viiic si to budu uzivat az malymu nazuju brusle a postavim ho na led :))

 • 22.09. 14:26, Markéta

  Tak to si ještě chviličku počkáš:-) Ale pak to bude stát za to. Jen nezapoměň že holky v kanadách nebruslí:-)) I když já nemám co mluvit-Karolínka byla s Petrem na závodech (asi moc nemusím zdůrazňovat, že to nebyly žádné taneční nebo atletické závody, ale auta) a nááááramně se jí tam líbilo, takže ono i z holčičky se dá udělat poloviční kluk.Já to zachraňuju už jen tím růžovým oblečením:-( No a kdy bude kolaudace bytečku?

 • 22.09. 14:39, Martin

  Kolaudace snad na vánoce doufáme. A jinak když to bude chcalena :)) tak to bude tenistka :))

 • 22.09. 14:40, Martin

  A mimochodem prosím pánské osazenstvo aby hlasovali pro Kluka :)))

 • 22.09. 18:55, Markéta

  Ivuli braň se, on si Martin mermomoci stojí za tím klukem. Ale ono je to jedno co to bude,že !? :-) A jak se mají v Praze MaMaM???

 • 22.09. 18:59, Markéta

  Jo a ještě bych zapoměla, náš Olinek bude mít s Kopřivou ve Velmezu vinotéku. Takže příště až všichni přijedete tak to bude určitě veliká ochutnávka- teda jak pro koho že Ivi, těhotné a kojící matky jen po skromnu :-) - že Olinku? :-)))))))))) Proto je přidán odkaz VÍNO.

 • 23.09. 08:50, Ivča

  no ja jsem uz o te vinotece slysela. tak tfuj tfuj at vam to klape a at se dari. prosim o vysvetleni proc olinek a kopriva? no jiste ze to bude holcicka jako cumel jmenem Štěpánka:-)))) no martinka v tom nechavam. a co jinak nového u vás a u prazaku? tak se vsichni mejte moc pekne ja se jdu dohadovat s madarama. ps a pridejte foto z vinoteky jak bude vypadat.

 • 23.09. 12:45, Markéta

  Olinek a Kopřiva...VKV každé úterý a čtvrtek na Primě-mrkněte a uvidíte:-)))

 • 09.10. 00:12, Kamil Šokovaný

  Zdar děcka, tak sem si přečetl posledních asi 50 nových zpráv (nových pro mě) a sedím tady tiše, jako by mě zfackoval. Olinek má vinotéku, Ivanka baďoch, dále tady pak ještě máme nový byt a to Pecanovo auto, to je teda síla. Vypadá to, že jedinou jistotou v této době finanční krize a černých děr je akční život našeho postřelmůvečáka. Tam se nezměnilo vůbec nic. Teda až na tu nevěru Golfovi - jaks to, Peco, tomu Golfovi mohl udělat, vyměnit ho za Forda! Že Ti není hamba! No ale každopádně bych rád pogratuloval Ivči a Martinovi. Ivču si nějak neumím představit s pupkem, i když je pravda, že z piva už ho zvětšenej měla i dřív. S pivem je teď už ale, Ivčo, konec, když máme v rodině tu vinotéku! Peťo, nic si z toho nedělej, že sis během víkendu nadělal průšvihů až do aleluja. My jsme tady ve Villigenu měli například moje rodiče a ti toho tady napáchali taky dost. Člověk by si řekl, takoví hodní rodiče, ale pak ... Například tady máme na nástěnce vyvěšený pravidla chování v domě a v nich zvýrazňovačem zatrženo, že se nesmí kolem domu klepat koberce. No a co myslíte, že udělali ti mí rodičové, když zůstali doma sami? No jo, život letí jak splašený, já nechytím ho ani vy ... Kamil Stáleještějakoopařený

 • 09.10. 20:29, Petan

  Ahoj decka, vsechno jinak, zpatky na stromy. Po 28 letech uporneho hledani jsem ji koooonecne nasel je proste nejlepsi ozdoba pristresi. Je krasne se zamilovat vau vau doporucuji. Takze jen jedna jedina, takze zpravy predtim nejlepe smazat. Vse je davna minulost. Tak sa majte lidicky.

 • 10.10. 20:51, ja

  ahoj já vám dám olinka holomci.ivčo budeš muset žačít pít víno v těhotenství je to, to nejlečííí co tomu malému můžeš nabídnout. a vlastně všichni musíte začít pít vino kdo nevypil 10 000 litrů vína není vinař. pár lahvinek pošlem i do švýcarska. vložil jsme pár foteček papa V.

 • 16.10. 16:54, Petan - usak

  Ke sklipku se da jen dodat: http://www.youtube.com/watch?v=Da3MSRlF_J0feature=related ha tak sa majte a polepsete se jako ja :o)

 • 21.10. 10:54, Marcela

  No tak to je teda BOMBA!!! Pár dní (ehm, ehm) se člověk nepodívá na internet a... SVĚT se zatím načisto ZMĚNIL!!! NÁS BUDE VÍC!!!! HURÁÁÁÁÁÁ!!! Moc a moc vám Ivanko a Martine gratulujeme!!! No a zdá se, že to bude velice důležité miminko. Proč? No zatím je to v rodině 3 kluci na 3 holky a tak malé Šumperátko vlastně určí, zda se bude na rodinných srazech hrát fotbal či přebelovat panenky. I když je tu vlastně Karolínka a tam to na nějaké panenky moc nevypadá, že:-) Každopádně je to moc krásná zpráva. Tak snad abychom to co nejdřív zapili v té nové vinotéce, co říkáte? MMM

 • 21.10. 12:23, Markéta

  No to máš Marci pravdu. V neděli hlídala chvilku Karolínku NaĎa a když zjistila, že jim Jožin na televizi přepnul formule1 a šel pryč, tak to chtěla dát na nějakou pohádku a ono ejhle Kája začala natahovat a tak to musela dát zpět na F1. Pak jí Kája vlezla na klín a museli se na to chvilku koukat:-))) No to je prostě celej táta:-) A jak bylo u bratříčka???

 • 21.10. 20:05, vojta

  ahoj děcka tak víte co je novéhu můj taťka má po 51letech ruku ve škrobáku a koleno v ortéze.tajně doufá že ho přijede navštívit jeho sestřička, která tu už nebyla asi ééééé 4měsíce. no a jinak hurá do vinotéky pro kamila šokovaného máme i bio víno :-) V.

 • 23.10. 22:54, Káma

  Zdar ušáci, hned v úvodu bych si rád podal objednávku do vinotéky, a to konkrétně na kalíšek šípkovýho vína. A co se vlastně přihodilo starému pánovi, že je v těch zábalech a ortézách? Snad nesportoval?! A přišla mu ta sestřička, nebo ho návštěvou poctil sám Válek? Mějte se hezky, hlavně v romanticky zamilovaném Postřelmůvku i v břichatým Šumpru Šumprovským.

 • 28.10. 22:51, Kamil

  Čau ušáci, tak chudák kmotříček! Žádnej sport ani podobný blbosti. On měl pořád život jako v bavlnce a teprve teď poznal, co to je, když ho kapitalisti (vlastní syn a zeť!) dřou z kůže! To se teda na stará kolena dočkal vděku, jen co je pravda!

 • 15.11. 16:17, Pecan - ušák zajíc to otřepaný

  Ahojte Lidičky, 91 komentař nakonec musím prolomim, ja? Zjistil sem ze štesti je velmi pomyjive a kratke proto kdyz Kamilka ma minula laska se seznamila s nejbohatsim clovekem v CR (Kellner) a chtela abych sel sni do Brna ... tak se Peta rozhodl zustat doma neprodat dum a jit zpet do Brna od ,0, zacinat. jenze necekane zemi zasahla krize a Peta "ztraci praci" ocita se bez 14 platu a musi od 15.12.-12.01 na neplacene volno takze brigady v obchodacich pres vanoce jedina jistota :o) No ale neni vsem dnum konec koupil si 2 ovecky a jednoho berana znacky Soffulk a dnes ktomu pridal i jednu jalovicku. Uz chybi jen ten traktor, ale to poresil trabikem. Takze maso bude brambory vypestujem a krizi prekoname. Tak sa majte paaaaa paaaa

 • 18.11. 21:43, ja

  ahoj ve spolek, ty peťo nechceš nám to vysvětlit nějak polopaticky jak je to s tím tvým zvířectvem?nějak tomu nerozumím :-( jak se žije v praze?

 • 20.11. 18:12, Pecan - Ušák

  Je zvlastni ze ty me texty kazdy chape jinak. Tak mam 2 ovce 1 berana, pak Sidaka pes, to je tedkom aktualni. od jara jeste bejk nebo jalovicka. Jinak by meli vyslechtit zvire ktere by dojilo piiiivo. to by byl hit to by bylo takove kleine perpetum mobile. No v sobotu jdu jezdit na konich 10km vyjizdka tak se uvidi zda me to chytne. http://www.youtube.com/watch?v=QZLKMgXHaZ0feature=related pisen kabati se skryva v odkazu

 • 22.11. 15:32, ivča

  ahojte vsichni, zdravime ze zasnezeneho šumperka. chci rict jenom, že ten kdo hlasoval v ankete pro holku tak to bylo spatne:-)

 • 24.11. 09:47, Markéta

  No uvidíme v květnu:-)))

 • 24.11. 11:50, Martin

  Markétko nezlob pořád :)) vííím, že naše zdravotnictví stojí za prd, ale myslím, že v tomhle se doktoři nepletou tak už pomáhej bráchovi stavět branky :))

 • 24.11. 13:27, Markéta

  Ale pletou to bys koukal !!!:-) A jestli to paní doktorka trefila už teď, tak teda klobouk dolů, ale to jsem říkala, už když jsme se viděli.:-))) A jak pokračuje stavba bytečku, co paní sousedka ještě prudí?:-)

 • 25.11. 06:47, Martin

  JJ stavba bytečku teď jede voda už je hotova i elektrika a zítra začínáme dělat omítky, o víkendu podlahy a přístí pátek nám už přivezou kuchyň a budou ji montovat takže teď je to docela fajn. :)) Jinak připomeň bráchovi ať založí novou diskuzi zase se blížíme ke stovce a nebudeme moci psát :)) A ikdyž jsem k našemu zdravotnictví trošičku skeptický tak paní DR věřím zrovna o víkendu jsme koupili pro malého obrovskou osušku s medvídkem Pů a zvířatky prásátkem atd. :))

 • 25.11. 22:32, Kamilián

  Moje zkušenost je taková, že ať koupíš osušku s medvídkem Pů, s Teletabáky, s krtečkem či s jiným podobným bastardem, a nebo i když přineseš nejošumtělejší osušku od posledního z bezdomovců, dřív nebo později se ti na ni děťátko stejně vyse...

 • 25.11. 22:42, Kamilián

  ... no a největší paradox na tom je to, že vám to ani nebude vadit :-) No a ten byt si radši neupravujte do úplné dokonalosti. Abyste pak nebyli zklamaní, až vám tam 15.12. švagr (respektive bratr) dovede na hlídání dvě ovečky ze stáda svého, protože půjde vybalovat do obchoďáku zboží a nebude mít čas jim ani založit seno. Za ty čtyři týdny, do 12.1. než si je švagr (bratr) vyzvedne, vám můžou z bytu udělat salaš. A tak raději místo do nové kuchyně investujte čas do adventních modliteb a proste, aby ty ovce nebyly březí, a aby švagr (bratr) toho 12.1. skutečně pro ovce přijíti ráčil ...<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se