« Úvod

ZKOUŠKA


Ahoj, tyto stránky jsem vytvořil pro Vás rodinné příslušníky, kterým nebyla Vysočina
dost dobrá a museli jít sbírat životní zkušenosti do stověžaté matičky Prahy nebo do kraje fialových krav a tam co bývá +15stupňů za celý rok pouze 14dnů v červenci,
proto, aby jste viděli jak se naše rodinka rozrůstá a jak nám naše děti a vnoučátka dělají radost.
19.12.2007 19:07:30 | Autor: Vojta | stálý odkaz

Komentáře

100 komentářů:
 • 20.12. 13:08, Vojta

  Pište do komentářů ať si to můžou všichni přečíst.:-)

 • 20.12. 15:47, Martin

  Všem přejeme krásné vánoce. klikněte na odkaz Martin a Ivča http://www.elfyourself.com/?id=1606649869

 • 30.12. 16:43, Markéta

  myslím, že je na čase změnit obsah ankety!:-)

 • 15.01. 09:55, Markéta

  Tak už víme čí je ten kráský prstýnek, ale ještě nevíme datum,kdy bude ta svatba!?nebo aspoň období: jaro,léto,podzim nebo zima???

 • 15.01. 19:21, MARTIN

  Období je přelom jaro léto :)) ale nejdřív hnízdečko a v tom hnízdečku třetí člen :))) záleží jaký :))) třeba zvířecí :)))

 • 17.01. 13:23, Markéta

  ty tajnůstkáři...:-) zvířátko ne!!! Ale je snad v plánu pro Karolínku sestřenka nebo bratránek??? A co teda byteček už nějaký máte vyhlídnutý?

 • 18.01. 06:37, Martin

  jj neco se rysuje jen se musime rozhoupat je to silene s tema bytama a nejsem tajnustkar to ty si ted na rade tak kdy mimochodem to mas naplanovano ty??

 • 18.01. 08:45, Markéta

  no počkej teď mě mateš... rozhoupávat se budete k mimču a nebo k bytu???:-)Karolínka mě říkala, že by chtěla další kamošku, tak že se máte snažit:-))) když já s Petrem jsme ještě takový mladí a nerozvážní:-))) a zase nevíš nic, co?!!!:-) neboj, všechno se v čas dozvíte:-) PAPA

 • 19.01. 22:24, Kamilek, Evička, Emuška a Sáťa

  Ahoj, úplně nám uniklo, že tady je takové diskusní fórum! A jak to, že Ivča už je zase zasnoubená?! A co ti přdechozí snoubenci - Ondra, Vašek, Jarmil, Sváťa, Otomil, Venda, Antonius, pak takovej ten rusovlasej Mexičan, František, druhej Vašek a Jenda ? Snad se s tím nějak vyrovnali ... Mimochodem - ten odkaz http://www.elfyourself.com/?id=1606649869 nějak nefunguje. Rádi bysme nakoukli :-) Karolínka roste jak ze Sunaru. Marky, snad už jí nedáváte salám, že tak prospívá?! Tady ve Švýcarsku jsou masné výrobky děsně fialové, jak je dělají z těch fialových krav, takže jedeme podle programu červená řepa - brokolica - mrkev - Otesánek (rýžovo-kukuřičnej). Nejvíc mě uchvátili ti dva spící princové. Schválně jsem to Oskárkovi ukazoval, jak má v noci spát, ale to on se milostpán podívá jenom jedním okem a ostentativně si zívne, protože pojmy jako klidný a hluboký spánek, noční klid či večerka, to mu neříká vůbec, ale vůbec nic. Tak se mějte zatím hezky a ahoj, Kamil a ostatní švýcarští darebáci

 • 20.01. 09:44, Markéta

  No ahojky, tak to si bude Oskárek s Karolínkou rozumět, protože to taky není nic moc spáč. Ale mohlo by to být i horší takže si nestěžuju:-) No a Karlíček nám roste zatím jenom z mlíčka... to víš smetánka od maminky je nejlepší:-)a kdy vy zase zavítáte na naši krásnou Vysočinu?nechystáte se potěšit návštěvou rodiče a příbuzenstvo?noc vás všechny zdravíme.

 • 21.01. 11:51, Ivča

  Všechny vás moc zdravím ze Šumperka. No vidím, že stránky splnily svůj účel:-). Vidím, že se někdo vůbec nezměnil. Viď Kamčo. Ano jsem zasnoubená a moc šťastná. Mám super chlapa a už se moc těším na to jak se taky budeme postupně rozrustat. Zatím jsme jen dva, ale co není může být brzy:-)

 • 21.01. 11:53, Ivča

  Jo jinak bych už změnila obsah ankety:-)

 • 21.01. 12:06, Martin

  Mimochodem odkaz na nás tančíci Elfíky je mimo provoz jelikož je po vánocích Pokusím se nachystat něco podobného a umístit a nebo jednodušší bude fotka :)

 • 21.01. 12:28, Markéta

  teda vy jste tajemní jako hrad v Karpatech:-)))Foto bych prosila určitě!!!

 • 21.01. 13:46, Martin

  Nejsme tajemní jen střízlivý :)) Foto nějáké proberu a pošlu správcovi :)))

 • 22.01. 14:56, Markéta

  A jakpak se žije v Praze???

 • 23.01. 14:07, Ivča

  No mě by taky zajímalo jak se mají naši pražáčci Macek,Marek,Magdalénka. Koukala jsem na jejich stránky prcek roste jako z vody. no a tady by mohly přibýt další fotky. Asi bych vyměnila správce:-)

 • 24.01. 20:55, správce

  ahoj tak bacha žádná výměna správce nebude! a kdo bude prudit tak zveřejním jeho cholostivé foto mám jich na vás všechny dost!hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

 • 24.01. 23:20, Kamilek

  Ahoj zase! Marky, nám s usínáním Oskárka pomáhá kolíbka "hacka" (viz např. http://www.vbavlnce.cz/index.php?kat=6dtl=N000 ). Je to taková závěsná látková kolíbka na pružině, takže malý kosmonaut v ní může lítat nahoru a dolů, doprava a doleva, dopředu a dozadu či v libovolné kombinaci všech třech pohybů zaráz. Oskárek má naštěstí kačení žaludek, takže hacku doposud neozvracel. Zato už nám, pašák, přetrhl pružinu, jak zuřivě jsem ho houpal. Mimochodem, mohu-li si dovolit radu, neuspávejte Karolínku zpěvem. Sáťa si na to navykl tak, že když mu nezpíváme my, začne si pobrukovat sám. Nejdřív jen tak potichoučku, postupně přidává a nakonec goťákuje "láááá láááá" z plna hrdla. A hlasivky má sakra dobrý, skoro jako Ty, Marky. Ve dne by to ani tak nevadilo ... Ivčo, já že jsem se nezměnil?! Tak se někdy přijeď podívat tady k nám do našeho zrcadla, jak jsem rodičovstvím zvráščel, jak se mně obnažila kůža v rozích čela (začínám bejt takvej přírodní pankáč) a jak na mě teď letí důchodkyně. Hele, máte někdo tu fotku jak spí správce na kolečkách salámu ?! Já jen že by nás pak třeba tolik nevydíral těma kompromitujícíma fotkama :-) No nic, děcka, konec dne, čas valit do pelechu! Ahóóóóóój! Váš nejlepčí Káma

 • 25.01. 11:23, Ivča

  Ahojte všichni. No samozřejmě, že tu fotku mám takže se bát nemusíme. Dokonce můžu vyfotit důkaz, ten flek z prostěradla nešel vyprat.:-) No vidím, že tady pochytím i zajímavé věci, které se mi pak budou hodit do života. Tak díky za ně. mějte se

 • 25.01. 18:42, správce

  ahoj všem, tak hele ivanko dej si bacha nebo vytáhnu fotky jak tě líbá vašek a jarmil!!!! na tebe sestro mám jak tě líbá martin v autobuse a na tebe kamčo mám pár fotek jak trháš jídlo circe z čuně.těch kompromitujících fotek na vás všechny mám dost.takže vám můžu u vašich přítelkyň ,přítelů,manželek a manželů prořádně zatopit. a co ta praha?asi se snáma nebaví.?! to tam asi nikdy nepřijedem! tak zatím pa p.s. jo a co pan starosta? za KSČM.

 • 29.01. 09:59, Maciček

  Ahoj všichni!!!!!! Konečně vás zdraví Praha. To víte, než sem ten signál z Moravy doletí, to je doba:-) Musím našeho správce móóóc pochválit za geniální nápad. Už nám tady po vás všech začalo být pěkně smutno, takže díky správče, díky. Taky moc gratulujeme všem zasnoubeným a zamilovaným. Magdalenka (mimochodem začíná pěkně divočit) zdraví Vojtíška, Emičku, Oskárka, Karolínku, Šimonka a i malého Ivánka či Martinku ze Šumperku či blízkého okolí:-) Mějte se krásně MMM.

 • 29.01. 23:37, Kamil

  Cirka už je kolik let mrtvá, přesto to někomu nedá a bere si ji do úst a přitom ve lži, protože jsme se s Cirkou o jidlo neprali, ale svorně dělili. Ta fotka se salámem bude jako důkaz podstatně vhodnější než mastný flek na prostěradle, protože správce (jak ho známe) bude jistě tvrdit, že to není mastnota salámová, ale z mých vlasů. Naštěstí tady všichni víme, jak to tenkrát bylo, a že dotyčného roku jsem si hlavu myl nejenom na svatého Štepána, ale i na svátek upálení Mistra Jana Husa. Jo, Ivčo, znáš ten vtip jak přiběhne houmlesák do restaurace a prosí číšníka o brčko ?

 • 30.01. 09:35, Martin

  Žádné přešité šaty nebudou :)) leda kvůli tomu, že by byl bubínek narostenej :))) A na komunistického kandidáta se budete muset zeptat fundovaných osob :)))

 • 30.01. 09:41, Ivča

  Ahojte všichni! No tak ten vtip Kamčo znám. Proč se ptáš? Jo nedávno jsem vytáhla tu tvou knížku co si psal po tom co si se vrátil z Egypta. Tak jsem ji předala Martinovi ať si počte. No Marcelko moc bych správce nevychvalovala. Dlouho nepřidal nové fotky, v anketě už jsem byla dvakrát, vyhrožuje ..... Tak se mějte všichni krásně

 • 30.01. 12:28, Markéta

  Já jsem tenhle týden v Oslavě, tak vás všechny s Karolínkou zdravíme odtud. Ví snad Praha víc než my tady na Vysočině, že zdraví Ivánka a nebo Martinku??? Martin tady zase něco naznačuje, ale konkrétního zase nic. :-(

 • 30.01. 12:44, Martin

  Ahoj Marky, neboj se až to bude aktuální vše se včas dozvíte jak říkáš ty tvá slova :))

 • 30.01. 14:09, Ivča

  Tady je někdo moc zvědavej:-)

 • 30.01. 15:13, Maciček

  No to je něco, Ivanko, tak si představ, že já MUSÍM toho našeho správce zase pochválit. Včera sem mu poslala fotku Magdalenky, jak slavila první narozeniny a on ji tady bleskurychle vyvěsil. Takže já musím (a velice ráda) zase zopakovat díky správče, díky!!! Jinak, Marky, Praha bohužel neví určitě nic víc co Morava a obávám se, že dokonce neví ani desetinu toho, co poloviční domkaři z Vysočiny a spol.:-) Jo a Kamčo, ten vtip s brčkem bohužel taky velice dobře znám a tudíž mám po chuti, budu dnes bez večeře a doufám, že zítra už si na něj nevzpomenu:-)

 • 31.01. 00:01, Kamík

  Ivčo, copak na tebe uz ty vtipy plný hnusu, zvratků, flusanců apod. už neúčinkujou? Tak to je teda škoda. Možná už tě pustila puberta, ale to tě teda lituju, protože nám ostatním je v ní dobře. A žes teda bejvala ňáká puberťačka!!! Marky, co to, že ses vydala z Velmezu až do Oslavy, a rovnou na tejden?! A jak travíš přestávky mezi kojením? Kamil

 • 01.02. 15:17, Markéta

  Petr na týden odletěl do Španělska a v Mezu by nám bylo samotným smutno, tak jsme tady. Teď je taťka s Karol někde na prochajdě tak mám volníčko. Ivča s Martinem tady slibovali nějaký fotky a jak tak koukám tak se buď flákají oni a ještě žádný neposlali a nebo se nám zase fláká správce:-))) Maci nechystáte se na Vysočinu? Ráda bych vás zase viděla, Magdalenka už ťapká? Náše Karoli válí sudy a je hroooozně ukecaná!:-)))

 • 02.02. 04:05, správce

  Ahoj Kamčo já ten vtípek s brčkem neznáááááám? Jak těm holkám skončí záruka nebo se zasnoubí nebo porodí dítě tak najednou zvážní. už to není co to bejvalo. Jo a znáte ten vtip jak příde houmlesák do restaurace a chce lžičku?

 • 02.02. 04:12, správce

  POZOR UPRAVENÁ ANKETA

 • 03.02. 18:21, Petan

  Servus fseci, to tu mate velice zdarily web ci chat ci co to vubec je, jen malo fotek mohu dolozit fotky z dneska na bezkach ze Sedla na Praded uzasne azuro snehu hafol, no a snad i tech 15C belo. No inac nic noveho zitra opet jdem pracovat. Jen od 5,30 do 19,30. Tak sa majte Cas leti jako blaznivy ja nechytim ho ani vy.

 • 03.02. 22:57, Sedlouš

  Zdarec, tak mi dneska zase zdrhnul cas, svina jedna, zase jsem ho nechytil a uz musim do pelechu, ale aspon sem jeste vkliknu link na nase nejnovejsi fotky: http://www-hep2.fzu.cz/ksedlak/nove/aktual/titul.htm zdar a tu svinu jednou stejne dostanu a sejmu!

 • 03.02. 23:01, Sedlouš

  Drobna chybicka v tom linku, pred "ksedlak" musite vlozit vlnku (nejak ju to zezralo, asi se na tomto foru nesmi vkladat). A kdo za to muze ?! Cas!

 • 04.02. 07:07, Martin

  Ahoj, vkládám menší provokaci a donucení příjezdu Vojcka za náma včera jsme s Ivčou byli opět prubnout nový skiareál Přemyslov bylo parádní počásko azuro sjezdovka jak manšestr tak s tím něco udělej a dojeď. Pošlu během dne i fotky :)

 • 04.02. 08:48, Ivča

  Ahojte všichni!!! Chtěla jsem se zeptat Marcelky a Marka. Budete 28.února v Praze? Že bychom udělali s Martinkem přepadovku na chvilku.

 • 04.02. 08:53, Martin

  Takto s vlnkou stránka funguje http://www-hep2.fzu.cz/ksedlak/nove/aktual/titul.htm

 • 04.02. 08:55, Martin

  vlnka funguje :)))

 • 04.02. 16:54, Martina

  Zdravím všechny známé i neznámé :o))) dostala jsem adresu od Ivuli, tak koukám, ja se tam na vysočině rozrůstáte. Jsem ráda, že vás mohu vidět alespoň zprostředkovaně a doufám, že se všem moc a moc daří. Všechny zdravím a posílám moře dobré nálady, i když jak vidím, ta tady nechybí a nikdy nechyběla :o))) Mějte se krásně

 • 04.02. 23:37, Kámil

  A heleme se! Další člověk, na kterého máme kompromitující fotky! Stalo se to kdysi dávno kdesi před jakousi rybí restaurací, a ta pusa je vyfocená! Jen ještě dohledat kam zapadla ta fotečka ... Škoda jen, že tento kompromitující materiálek nemůžu použít, protože sám jsem v té aféře namočen :-(

 • 05.02. 09:19, Markéta

  Moc moc moc tě zdravíme Marti a doufáme, že se ti daří dobře. O jaké fotečce to tady ten náš Kámošek píše???:-))) Ivčo jak tak koukám na tu anketku tak je tam úplně jasná volba, tak co ??? Jak to teda je???:-))) A taky se mě krade ještě jedna otázečka na mysl, hlasovala Ivča s Martinem takééé?:-))) Karoli už na mě volá z obýváku tak musím běžet:-) PáááPááá

 • 05.02. 13:43, Martin

  Markétko to my nevíme musíme počkat :))) Čekáme na Surprise :))

 • 05.02. 23:27, Maciček

  Ahoj!!! Tak Marky, na Vysočinu se chystáme asi v půlce února. Jen doufám, že to nebude pouze na otočku a že si tedy Magdalenka s Karolínkou stihnou v klidu "pokecat":-). Jinak Ivanko, na konci února už určitě zase budeme v naší "Stověžaté matičce" a budeme se na vás s Martinem (a i na malého Surprise ((to je teda jméno, ehm, ehm)) TĚŠIT!!! Taky moc a moc zdravíme Marťu a jsme rádi, že o ní slyšíme a stejně jako Velkomeziřičáčci doufáme, že se ti dobře daří. Fotky od Sedláků jsou nádherný!!! Magdalenka se ptá, jestli ji Oskárek někdy sveze na svém motocyklu? PS: Správče, jak to, že své příspěvky vkládáš ve čtyři hodiny ráno????? Snad neděláš na směny, co?!?

 • 06.02. 06:15, Martin

  "Surprise" není jméno to je překvapení :))))

 • 06.02. 14:29, Maciček

  Já vím, to byl vtip:-)))))) Ale přesto, dneska je moderní dávat netradiční jména, tak to ještě zvažte:-)

 • 06.02. 17:50, Markéta

  jak tak koukám tak je teď právě někdo se mnou ONLINE, kdopak to je???

 • 06.02. 17:54, Martina

  Nazdárek všichni, děkuji, jsem také ráda, že vás "slyším" a "vidím".Díky Ivče mám tu možnost a snad ji budu mít i nadále. Mě se daří dobře, no v rámci možností. Dala jsem se na studia, takže teď trošku bojuji s časem jelikož mi škola zasahuje do pracovní doby, ale jinak pohoda. Momentálně bydlím v Šumperku, tak doufám, že až zase někdy zavítáte do našich krajů, budu moci vás vidět i osobně. Mějte se moc krásně. :o)))

 • 06.02. 17:55, Markéta

  Aha tak už nic. Marci to já budu asi zrovna v Oslavě, tak to uděláme takové veeelké setkání:-))) To by člověk neřek jak se dá udělat ze slova Meziříčí docela jazykolam že (Velkomeziříčáčci)?:-)

 • 06.02. 18:36, správce!

  kdo tu je online?

 • 06.02. 22:10, SPRÁVCE!

  ahoj doplnil jsem pár fotek

 • 07.02. 08:51, Markéta

  Ty strýčku jeden, Karoli ti vzkazuje, že to není VOSA, ale MÁJA:-)))

 • 07.02. 09:42, Ivča

  Všechny vás zdravím. No Marcelko máš pravdu, že se teď dávají mimčům netradiční jména. Ale ja jsem se rozhodla, že zůstaneme u klasiky. Jelikož mi Vojcek s Hančou sebrali Šimonka tak bude Tomáš a holčička Štěpánka.

 • 07.02. 11:43, Martin

  Ahojte, Ivča trošku vodí vlny ja Tomáše nechci :(((

 • 07.02. 17:13, Markéta

  a termín máte kdy?:-)

 • 07.02. 18:52, Martin

  Termín!! No tak to sami nevíme neplánujeme jako v basnících dovolenou v bulharsku, skodovku 1.dítě .... atd. :)))

 • 07.02. 22:44, Kamilius

  Ten jazykolam, velkomeziříčáčci, mě připoměl, jakej to je paradox. Na soutoku dvou potoků, Oslavky a Balinky, založí dědinu a místo aby jí říkali "Malousoutoček" nebo "Mezipotočí" případně snad ještě "Malé Meziříčko" (nebo snad Meziřiťko?), oni ho nazvou "Velkým Meziříčím"! Tak tomu se teda musím opravdu srdečně, ale opravdu od srdce srdečně zasmát! Ha-ha-ha hi-hi-hi ho-ho-ho :-)

 • 10.02. 23:04, Marcela

  Nazdárek!!! Zdravím našeho Jazykozpytce i všechny ostatní. Zdá se, že by do Švýcarska potřebovali dodat hromadu dřeva na štípání. On se nám tam ten Kamčik asi nudí nebo co:-). Jinak důrazně, opakuji DŮRAZNĚ žádám správce, aby zde umístil aktuální foto Ivanky. Mám totiž pocit, že Ivanka má už pěknej PUPÍK a my nic nevíme!!! Tak s pravdou ven!!! Nové fotky jsou NÁDHERNÉ!!! Je to neuvěřitelné, jak Šimonek, Karolínka (a i Markétka:-) vyrostli. Jen mi pořád vrtá hlavou, kdo je to v tom vlaku???

 • 11.02. 08:29, Markéta

  Já bych ty fotky ze Šumperka taky ráda viděla. Martin sliboval a zatím nic:-( Co před náma asi tají???Kamčovi bych ráda vysvětlila proč se Velké Meziříčí jmenuje zrovna Velké, ale fakt to nevím:-) Ale budu na to myslet a až to někde zjistím tak ti to určitě napíšu:-)))Marci náš "studentík" jel asi po 10 letech ve vlaku a tak fotil koho potkal, jen litoval že nestihl fotit bezdomovce na nádraží:-)))

 • 11.02. 12:45, Ivča

  Ahojte všichni. No já fakt nevím o čem všichni mluvíte. Přece nejdřív musí být svatba:-) jinak to nejde. No fotku vám klidně můžu připíchnout na nástěnku jen nevím zda tam něco poznáte, když budu mít volnou halenku :-) No jinak bych měla jednu prosbu na správce. Nešlo by ten odkaz na přidání dalšího komentáře přidat nahoru. Všichni se nějak rozepsali a mě nebaví pořád rolovat až na konec. Předem děkuji. Tak se opatrujte papa

 • 11.02. 13:11, Markéta

  Ivuliku,můžu ti z vlastní zkušenost říct, že to jde i bez svatby:-))) a důkaz mě právě sedí na klíně.No a mluvíme o tom, kolem čeho neustále s Martinem kroužíte:-)))

 • 11.02. 13:54, Ivča

  jejda takto jsem to nemyslela. to raději vrať nazpět jak to bylo. ať se vidí aktuální článek. ja kolem ničeho nekroužím:-) Marky. Pošlu tu fotku a uvidíte sami ju.

 • 12.02. 19:52, správce

  Dobrý večer Vám všem.Marci rád bych ti vysvětlil fotografii ve vlaku. Seznámil jsme se z jedním fotografem poté jsem navštívil jeho webové stránky a ty ve mě vzbudily touhu fotografovat. Dostal jsem se již do věku kdy už mám něco za sebou, a když jsme tak rekapituloval tak jsme si na některé životní situace ani nevzpomněl, ovšem nebýt fotografie.Po návštěvě stránek www.fotografvezline.cz jsme si uvědomil že fotografie ovlivňuje náš život víc než si myslíme.a proto ty fotky... Když jsem jel z Prahy 31.1. vlakem domů tak se ta slečna naproti chvíli se učila ,chvíli spala a když to zalomila na dýl tak jsem ji blejsknul ve skle byl to spíš takový pokus. Ale teď když se na tu fotku podívám tak si vzpomenu že jsem byl na olšanských hřbitovech předávat auto, ale i na tu cestu vlakem :-) Kamilius si myslí že fotografie je mrtvá ,ale já myslím že ne,fotografie dokáže mluvit. viz.galerie. tak pa vojta

 • 12.02. 23:55, Kamourek

  Když se fotka mele, tak to znamená, že se ti do alba dostali červi. To ale dokazuje leda to, že fotka je živá zhruba tak stejně jako nebožtík. Mimochodem - ty ses nám, správče, vrátil z Olšan?! Zombie ?!

 • 12.02. 23:56, Marcela

  Čau Vojťo, naprosto s tebou souhlasím. Fotky jsou naše nejdokonalejší paměť. Když se na ně člověk zpětně podívá, tak nevidí jen tu událost, ale dokonce může i cítit co cítil tehdy, atd. Moc obdivuju, jak ses do toho všeho s vervou pustil a jak ti to jde!!! Jen tak dál, těším se na další zajímavé kousky. Mám pouze jednu výhradu: Jak to, žes byl v Praze a NESTAVIL SES za náma aspoň na kafíčko!?! Tak to bych prosila do příště vylepšit:-)

 • 12.02. 23:59, Kamourek

  A eščě sem zapomněl pochválit nové dyzajn těchdle stránek. Dobrý, čeče.

 • 13.02. 06:53, Martin

  Novej Kabátek super ten design se ti povedl!! S fotkama souhlasím a slibuju, že se polepším a pošlu ti už něco do sbírky. Jinak prosímtě přehod tu diskuzi ať je poslední vzkaz nahoře :))

 • 13.02. 06:59, Martin

  Mimochodem ta slečna s hudebním nástrojem to je nějáká nová členka Velkomeziříčáků a Oslaváků nebo vznikl nový orchestr v Oslavě?? :))))

 • 14.02. 17:11, Petan

  Ahoj Ahoj Ahoj, to je hnus jak clovek starne tak se uz nemame cas ani potkavat 1 x za rok, uz nam zbyva dopisovat si jen pres pocitacovou techniku, ale ute nemuzem brat circe kosti od ust a jine dalsi kraviny jako za starych dobrych casu. Nezbyva nic jineho nez zacit delat rodine srazy. Jakmile dodelam barak vykopu bazen tak musim udelat nejkou becku at se muzem sejit. Svatba vypadala jako dobry sraz, ale ty nasledky potom jsou tezke - sranda. Tak sa majte. Petan

 • 14.02. 21:24, SPRÁVCE

  UPOZORNĚNÍ!!! BYL BYCH VELICE NERAD ABY SE NA TĚCHTO STRÁNKÁCH ŘEŠILI VĚCI KTERÉ JSOU MINULOSTÍ, A MOHLI BY NARUŠIT POHODU A NÁVŠTĚVNOST TĚCHTO STRÁNEK. A DOUFÁM ŽE VŠICHNI ! KTEŘÍ DOPOSUD TYTO STRÁNKY NAVŠTÍVILY JE BUDOU NAVŠTĚVOVAT I NADÁLE.

 • 16.02. 15:30, Peťan

  Ahojky, jelikož se po mé zprávě objevilo upozornění tak se OMLOUVÁM pokud jsem se někoho tím dotkl. K minulosti se tím určo autor vracet nechtěl. Ani nijak narušit pohodu. Tak sa majte.

 • 16.02. 20:32, Peťan

  Jsem si dovolil pár švestiček s vlastní zahrádky: http://videoklipy.loveme.cz/cz-sk/ivan-mladek-jozin-z-bazin/ a ještě neco pro lepší náladu: http://videoklipy.loveme.cz/cz-sk/michal-tucny-a-zdenek-rytir-delame-co-muzem/

 • 17.02. 22:40, Marcela

  Ahoj, tak vás všechny zase zdravím, ale tentokrát již z naší milované Vysočiny!!! Hurá!!! Dnes jsem přijela, tak se musím trochu aklimatizovat (nadýchat čerstvého vzduchu:-)) a pak musíme udělat sraz rodáků. Pa M.

 • 18.02. 07:15, Markéta

  Ahojky Maciku, tak doufám že jste tady minimálně na celý týden!!!Až budeš mít chuť a náladu tak dej vědět a nějak ten srázek naplánujem.Už se moc těšíme!!!:-) Zatím papa

 • 20.02. 09:46, Markéta

  copak copak, došel humor a asi i fotky nebo co!? Ivanka taky slibovala a ... nic.

 • 20.02. 20:46, správce

  ahoj. fotky ze šumperka váznou u mě nějak nestíhám ,ale určitě je sem během pár dní šoupnu

 • 21.02. 23:50, správce

  ahoj foto doplněno. rád bych rozvířil debatu zda je ta ivča těhotná nebo ne. já myslím že jo!

 • 21.02. 23:57, správce

  dotaz: jak funguje ta sedloušova stránka nějak se tam nemůžu dostat

 • 22.02. 00:22, správce

  Jednoho dne se dcerka ptá maminky: "Mami, proč máš některé vlasy bílé?" "To je z tvého zlobení. Pokaždé, když provedeš něco špatného, zbělá mi jeden vlas." "A mami, proč má babička bílou celou hlavu???"

 • 22.02. 00:26, správce

  Mladá pohledná matka kojí ve vlaku dítě, to však nechce pít. Matka ho nabádá: "Když nebudeš pít, nabídnu prs tady tomuhle pánovi!" Scéna se několikrát opakuje, až pán vypění: "Ať se ten mrňous konečně rozhodne, už jsem přejel pět stanic!"

 • 22.02. 08:22, Markéta

  Tak hele, já čekala nějaké jiné Ivančino foto!!!!!!!!!!! Třeba v obepnutém tričku z profilu ať teda máme jasno:-)pod tolika vrstvama se rostoucí bříško opravdu nedá poznat!:-) Tak Martin má na dnešní večer úkol-vyfotit Ivanku a zítra ať je ta fotka tady!!!

 • 22.02. 10:45, Martin

  My jedeme ve čtvrtek na hory a bereme to přes Prahu a zřejmě se setkáme s Marcelkou tak ona vás pak bude informovat a vyvádět vás z omylu :))) Pro správce stačí vložit pouze tu vlnku před to jméno a pojede ti to a pokud ji nemůžes najít na klávesnici tak malá napověda otevři si Word a tam je vložit symbol tak si ho vlož a pak jen zkopíruj do adresy a pojede ti to. A nebo rychlejší varianta stačí adresu co tam Kamil vložil, vložit klasicky do prohlížeče klepnout v té adrese před to jméno a stisknout klávesu ALT a držet ji a klepnout na numerické klávesnici číslo 126 a ta vlnka se tam vloží sama. Tak asi tak :)))

 • 26.02. 20:11, K-čko

  Tak díky fotkám konečně vidím, kdo je to Martin. Sympaťák, škoda jen, že už dal Ivče zásnubní prsten, teď už Ivča má zlato ve šperkovnici a začne hladat nového majitele dalšího prstenu, protože kdo propadne kouzlu zlata je navždy ztracen, to vím ze zkušenosti ostatních, proto jsem manželce ani nikdy žádnej prsten nedal, ani stříbrnej, ani z pouti ne. No ale když je teď Ivča těhotná tak se možná změní, přestane být přelétavý motýl a usadí se, no však už těch prstenů musí mít plnou truhlicu, co truhlicu, skříňku, nebo spíš almaru, dá-li se almarou nazvat obýváková stěna. Tak si to užijte v Práglu a dávejte velkýho majzla na to, co vám Marek řekne o poslední jízdě, a jestli to bude něco ošklivého tak radši tu poslední jízdu vzdejte, inu málokdo ocení když se potluče nebo, nedejbože, když si natrhne ...

 • 26.02. 21:28, K-čko

  http://www-hep2.fzu.cz/VLNKAksedlak/nove/aktual/titul.htm Místo VLNKA patří znak vlnky. Vlnka bývá často na anglické klávesnici vlevo nahoře před jedničkou.

 • 26.02. 21:55, K-čko

  BLESKOVÁ ZPRÁVA: Tak se mně právě doneslo, a je to BOMBA, že náš postřelmůvský bratránek, a je to PECKA, se rozhodl vykašlat na baby a konečně si, a to je TUTOVKA, našel slušnýho a spořádanýho kluka, se kterým teď bude chodit. A nebo že by to nebyla pravda a někdo si to jenom tak vymyslel a teď nám tady věší bulíky na nos? No, ať tak či tak, hlavně aby nám na rodinném srazu ukázal fotky obou manželek - té, co si ji vzal veřejně, i té druhé z tajné svatby. Peťo, už se těšíme :-)

 • 27.02. 10:05, Markéta

  No to jsou ale pěkný drby!!!!:-) Kamčo už nám po tobě bylo smutno:-)!Víš, že bys mohl dopisovat do nějakýho bulváru, když se tak na to podívám: BLESKOVÁ ZPRÁVA,BOMBA, PECKA,TUTOVKA a pak ještě ten obsah, no kam se na tebe hrabe Blesk:-))))Nebo to snad nejsou drby a ví Kamča něco víc než já???:-)))

 • 27.02. 20:17, správce

  Kamčo myslíš žo je v Postřelmůvku kostel ? :-) Buzík sedí v kostele a okolo jde pomocník faráře a mává kadidlem. Přejde jednou, přejde podruhé a když jde potřetí, buzík to nevydrží a povídá: "Bacha, hochu, hoří ti kabelka!"

 • 28.02. 18:47, Pecan

  Tak já se jsem kouknu a co nevidim. V Postřelmůvku je pouze KAPLE. Hele do jine orientace mě netahejte stím já nemám nic společnýho a snad mě to nepotká ani na staré kolena. Bab se držím stále dál a stále mě to čím dál více baví. Jen teď dobře vybrat. 32 let učitelka co mě učila na škole? 30 let holka od nás z práce 25 let 4 roky dcerka - díky ní jsem se rozvedl. Jinak jeste vytězí Paragliding. Jo a vzkaz pro naše češtináře: Palacký a jiní týpci se teď musí obracet v hrobě nad tím jak propagovali TĚŽKOU češtinu a my se teď pracně musíme učit německy, anglicky, francouzky.

 • 28.02. 20:35, Správcova šťastná manželka

  Doporučení pro Petra: Hlavně si Peťo už konečně najdi takovou, kvůli které dostaneš rozum.:-)

 • 28.02. 22:24, Kamprdlík Fialokravský

  Čoveče, Peťo, 32 a 30 let, to už jsou starý báby, ale zas mají blízko do penze, to je taky výhoda. 26 let, to bych řekl, že je asi nejhorší možnost - sice už stará bába, ale do penze ještě daleko. Zato ta čtyřletá ... Kamaráde, já jsem tě hrubě podcenil. Teď vidím, že se vyznáš. Mimochodem, na cos ju zbalil? Já jsem to zkoušel s bonbarama před školkou, ale nějak to nevyšlo.

 • 29.02. 06:58, Markéta

  :-)))))))))))))))))) Kamča boduje !!!!!!! VZKAZ pro MACIKA: Tak co jak je to s tou naší záležitostí??? ;-)

 • 29.02. 10:48, Macik

  Ahoj všichni! Marky, tak ti teda nevim. Test proběhl. Ale!?! Ivanka s náma sice vypařila jednu flašku vína, ale byli jsme na ni čtyři, takže co já vím. Zaútočili jsme i přímou otázkou, načeš nám Martin řekl, že opravdu čekají přírůstek do rodiny!!!, ale pak z toho vyplynulo, že bude mít 4 nohy a krásnou hebkou srst:-) Bylo to s nima moc prima posezení, škoda jen, že tak krátké. Zdravíme správcovu šťastnou manželku i správcovy šťastné děti a samozřejmě i samotného šťastného správce. A Kamprdlíku, Kamprdlíku, jak by řekl náš taťka "máš sto bodou".

 • 29.02. 11:53, Pecan

  Ona tam chybela carka mezi. Ta 4leta je dceruska te 25 takze zadne bombony. Tak at ztoho zas nemate zmatek, hele decka vy normalne vlcite, ja a rozum? sice mi dorostli uz posledni osmicky tedy zuby moudrosti, ale nicemu to nepomohlo. No jsem od svych 17 let poprve sam a musim rict ze to zas neni az tak zle. Ikdyz kdyzbych se mohl vratit zpet tak bych se vratil do Brna kdy jsem bydlel se dvema holkama v 11. Koupim si jen tak malej byt a tam si budu jen tak zit. Tak sa majte a moc nezvlcte. Pekny viiiikend. protoze tyden konci tyden konci - viiikend zacina

 • 02.03. 07:37, Šimonek

  Tak já nevím, Peťa má 4 holky a pořád se cítí sám.

 • 02.03. 13:47, správce

  ahoj tak jak se vám všem vede? takže Ivanka asi těhotná teda není, takže tím máme jedno téma vyřešené. ale rád bych otevřel další: prý se ve švýcarsku snaží o dalšího potomka! to asi aby se o Kamilka měl kdo postarat až si užene housera na opravě statku v Rozích. Jo a ptal jsem se veterináře na záhadnou smrt naší Cirky a prý to mohlo byt následkem nějakého traumatu.takže předpokládám že to bylo zté rvačky o kus žvance...jojo Kamilku nebohá Cirka

 • 02.03. 14:00, správce

  jó a to víte Ivanka a Martin jsou na horách.Takže se dá očekávat stejná zpráva jako ze švýcarska protože je tam zákaz vycházení a nejde elektrika kvůli silnému větru.takžeeeee?

 • 03.03. 06:51, Pecan

  Preji vse nejlepsi k dnesnimu svatku Kamcovi.

 • 07.03. 18:17, Ivča

  Ahojte všichni!! tak jsme se s Martinkem vrátili z týdenního pobytu v jizerských horách. Bez zranění na lyžích. Ještě jednou zdravím M M M z Prahy návštěva u vás byla super určitě se ještě někdy u vás zastavíme třeba i na déle. No po hlídání 41 dětí mě docela nějaké věci přešly takže nejdříve bude ten čtyřnohý přírůstek do rodiny:-) tak se mějte všichni moc krásně pa

 • 11.03. 23:25, Hrabě de Kamille

  Čaute, díky za přání k svátku. Nejsmutnější na tom je to, že jsem na svatého Kamila musel do práce, to by člověk zaplakal. Podle počtu komentářů na této stránce to vypadá, že budu vkládat jubilejní stý. Mělo by to být něco vzletného, nějaké poučení do života nebo aspoň něco k povznesení nálady, ale ze mě asi nic nevypadne, teda vypadne, ale to sem nemužu napsat, to musím jedině spláchnout, aby to potrubím odjelo do moře, teda pokud se tomu podaří nějak proklouznout naší Villigenskou čističkou odpadních vod. Snad jen bych rád uvedl na svou obranu, že s Cirkou jsme se měli rádi, a že trocha dohadování a přetahování do dobrého vztahu prostě patří, protože kde je vřelost, tam je tření a tak si Cirku na svědomí nepřipisuju, však ona by tak jako tak do věčných lovišť jednou odešla i bez mé pomoci. Další náš potomek je zatím ještě pořád ve dvou kouscích, teď je podle rozpisu na řadě dovolená Jugoslávii ... (bohužel ta se nám mezitím rozpadla a tak budem muset operativně změnit plán). Tak zatím zdar, potrubí čeká. Váš hrabě de Kamille.<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se